1000TL ve üzeri alışverişlerinizde KARGO ÜCRETSİZ!

Size nasıl yardımcı olabilriz? 0 530 322 00 85

LUBEX ANTİ AGE SPF 15 DAY LİGHT 50 ML HAFİF GÜNDÜZ KREMİ
ANTI AGING
yeni LUBEX-İNTERPHARMA

LUBEX ANTİ AGE SPF 15 DAY LİGHT 50 ML HAFİF GÜNDÜZ KREMİ

1.800
1.530
%15
1.514,70
- +
SATIN AL

Stok Durumu : VAR

Favorilere Ekle Fiyatı Düşünce Haber Ver
:

Cildin yaşlanması ile savaşan dermatolojik yoğun formül
 
 
 
Lubex anti-age day light
Hafif Gündüz Kremi
50 ml
 
Sayın tüketici,
Lubex tarafından sunulan yeni dermatolojik yaşlanmaya karşı ürün grubudur.Lubex anti-age ürünler, hassas cildin (yüz, göz bölgesi, boyun ve dekolte, vs.) her gün kendini onarması ve sıkılaştırmasını amaçlayan en son bilimsel bulgular ele alınarak dermatoloji uzmanları tarafından geliştirilmiştir. Tüm ürünler birbiriyle uyumludur, birbirini en iyi şekilde tamamlar, ciltten hızla emilerek cildin yaşlanmasını önler ve dermatolojik ve klinik olarak başarılı bir şekilde test edilmiştir.
 

Cildin yaşlanmasına karşı savaşan dermatolojik yoğun formülün anlamı yaşlanmaya-karşı etkisinin güçlendirilmesidir:
1. Her bir Lubex anti-age ürünü birbirinin etkisini karşılıklı olarak arttıran yüksek dozda aktif bileşenlerin spesifik bir kombinasyonunu içerir.
2. Değişik Lubex anti-age ürünlerinin birlikte kullanımı uzun süreli güçlü yoğun etki sağlar. 

 
ÖZELLİKLERİ
 

Hafif yumuşak formülü ile Lubex anti-age day light’ın daha düşük  lipit (yağ) içeriği sayesinde  daha genç ciltler ideal bir başlangıç bakımı olup, ayrıca normal ciltler ve hafif yağlı ciltler ile karışık tip ciltler için yaşlanmaya karşı optimal bakım sağlar.

 
Eşsiz yoğun formülü ile Lubex anti-age day light  ayırt edici,
 Üç güçlü etki sağlar:
1. Hyaluronik asidin oldukça aktif parçaları (HAF) ciltten hızla emilir, içeriden dışarıya doğru rahatlık sağlar ve hyaluronatlar ile birlikte epidermisi yoğun olarak nemlendirir.
2. Mikro-suyosunu ekstreleri cildi hemen önemli ölçüde sıkılaştırır, daha elastik hale getirir ve yine uzun süreli sıkılaştırıcı etkisi olan kolajen oluşumunu arttırır.
3. Ectoin natürel bir hücre ve DNA koruyucu faktör olup, UV ışınlarının neden olduğu cilt hasarına karşı koruyucu etkiye sahiptir ve strese karşı etkili savunma sağlar. İlaveten, C ve E pro vitaminlerinin serbest radikallere karşı antioksidan etkisi vardır.
Lubex anti-age day light ciltten hızla ve derin olarak emilir, yoğun olarak nemlendirir, oksidatif stres ile savaşır, cildi uzun süre genç ve sıkı tutar ve ciltte esneklik hissi sağlar.
• Koruyucu veya boya içermez.
• Alerjenik parfüm içermez.
• Özel kapsüllü sistemde yenilikçi UV koruma sağlar.
• Dermatolojik olarak test edilmiş ve onaylanmıştır.
 
Patenli vakum dağıtıcı:
Lubex anti-age day light  üzerinde yaşlanmaya karşı yoğun formülü koruyan ve ürün kalitesini en iyi şekilde garanti eden, ideal bir dozlama metodu olan ve kabın tamamen boşalmasını sağlayan bir patenli vakum dağıtıcı bulunmaktadır.
 
 
 
Kullanımı:
Lubex anti-age day light normal, hafif yağlı cilt ile karışık cilt tipleri için uygundur ve sabahları temizledikten sonra yüz, boyun ve dekolteye uygulanır ve iyice sürülür.Lubex anti-age day light’in etkisi düzenli kullanım ile daha da artar.
 
Yaşlanma bilgisi:
Cildimiz biyolojik ve çevresel yaşlanma sürecine tabidir. İkincisi özellikle UV radyasyonu ve sigara içme gibi oksidatif baskı nedeniyle olur. Her iki yaşlanma süreci de kolajen, elastin ve lipit üretiminde düşüşe neden olur. Bu cildin elastikliğini kaybetmesine neden olur, ince çizgiler ve kaz ayakları gittikçe görünür hale gelir. Yaşlanmaya karşı etkili bir bakım ve koruma için, cilt koruma, nem, yenilenme ve sıkılaşma için özel bileşenler ister. Hemen aktif yaşlanmaya karşı bakıma başlamalısınız.
 
Yaşlanmaya karşı öğütler:
1. Önleyici önlemler: UVA ve UVB korunma, ektoin, sigara içmeme, ciltte kolajen bozulmasına karşı peptitlerin kullanımı, cildin kendi lipitlerinin (seramidler gibi yağlı maddeler), nemlendirici maddelerin (hyaluronat ve PCA nemlendiriciler gibi) ve antioksidanlar (oksidatif baskıya karşı vitamin C+E+Q10) ve sirtuin aktivatörlerinin kullanımı (örneğin resveratrol).
 2. Tamir edici önlemler: ciltte kolajen ve matriks yapı için peptitler, HAF (hyaluronik asit parçacıkları), retinol (vitamin A) ve Biyo-kromonlar (fito-aktif bileşenler) ve antioksidanlar (vitamin C + E + Q10) gibi dermatolojik maddeler ile cilt bakım ürünlerinin uygulanması.
3. Tedavi edici önlemler: Botoks, kimyasal peeling, hyaluronik asit, lazerle yenileme, vs.
4. İlave önlemler: dengeli ve sağlıklı diyet, bol sıvı alımı, yeterli uyku, oldukça fazla spor ve egzersiz, stresin azaltılması, vs.
 
 

Ürüne ait yorum bulunamadı.

İlginizi Çekebilir

3d secure Mastercard Visa

© 2018 Fresh Ecza. Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarıya Dön