1000TL ve üzeri alışverişlerinizde KARGO ÜCRETSİZ!

Size nasıl yardımcı olabilriz? 0 530 322 00 85

LUBEX ANTİ AGE NİGHT RİCH 50ML-YOĞUN GECE KREMİ
ANTI AGING
yeni LUBEX-İNTERPHARMA

LUBEX ANTİ AGE NİGHT RİCH 50ML-YOĞUN GECE KREMİ

2.500
2.125
%15
2.103,75
- +
SATIN AL

Stok Durumu : VAR

Favorilere Ekle Fiyatı Düşünce Haber Ver
:
Lubex anti-age night rich Yoğun gece kremi 50 ml
 

Lubex tarafından sunulan yeni dermatolojik yaşlanmaya karşı ürün grubudur. Lubex anti-age ürünler, hassas derinin (yüz, göz bölgesi, boyun ve dekolte, vs.) her gün kendini onarması ve sıkılaştırmasını amaçlayan en son bilimsel bulgular ele alınarak dermatoloji uzmanları tarafından geliştirilmiştir. Tüm ürünler birbiriyle uyumludur, birbirini en iyi şekilde tamamlar, deriden hızla emilerek derinin yaşlanmasını önler ve dermatolojik ve klinik olarak başarılı bir şekilde test edilmiştir.
 
Cildin yaşlanmasına karşı savaşan dermatolojik yoğun formülün anlamı yaşlanmaya-karşı etkisinin güçlendirilmesidir:
1. Her bir Lubex anti-age ürünü birbirinin etkisini karşılıklı olarak arttıran yüksek dozda aktif bileşenlerin spesifik bir kombinasyonunu içerir.
2. Değişik Lubex anti-age ürünlerinin birlikte kullanımı uzun süreli güçlü yoğun etki sağlar. 
 
ÖZELLİKLERİ:
Lubex anti-age night rich, içerisinde yüksek miktarda lipitler (yağlar) bulunur ve oldukça yoğun nemlendirici faktörler ve anti-aging bileşenler içerir.  Bu zengin formülü nedeniyle Lubex anti-age night rich, çok kuru cilt ve/veya yaşlı yüz cildi için ideal bir anti-aging ürünüdür.
Üçlü etki ile:
1. Patentli cyclodextrin uzun-salım sistemindeki yüksek doz retinol (vitamin A) yüksek ve devamlı ilaç salımı sağlar, kolajen yapısını arttırır, cildin derinlemesine yenilenme prosesini tekrar aktive eder, cilt dokusunu sıkılaştırır ve kırışıkların görünümünü azaltır.
2. Oldukça yoğun soya izoflavon lipozomları, yaşlanma prosesi nedeniyle incelen cildin kalınlığını önemli ölçüde arttırır ve koenzim Q 10 ile birlikte cildin içerisinden dermis ve epidermis oluşturur.
3. Patentli olan Çoklu-etki AntiOx sistemi (HDBM), serbest radikalleri etkili bir şekilde ve 24 saatten uzun süre ile devamlı olarak azaltır, kontrollü bir şekilde etkisini gösterir ve oksidatif strese karşı sürekli etki sağlayarak özellikle erken cilt yaşlanmasının önlenmesinde yardımcı olur.
 
Lubex anti-age night rich cildi yeniden canlandırır, kırışıkların görümünü azaltır, cilt hasarlarını tamir eder, kuvvetli antioksidatif etkisi vardır, yoğun olarak nemlendirir, yağ depolarını tekrar doldurur ve cildin yaşlanma prosesini etkili olarak yavaşlatır. 
Lubex anti-age night rich  dermatolojik ve klinik testlerden başarılı bir şekilde geçmiştir ve koruyucu ve boya içermez.
Patenli vakum dağıtıcı:
Lubex anti-age night rich üzerinde yaşlanmaya karşı yoğun formülü koruyan ve ürün kalitesini en iyi şekilde garanti eden, ideal bir dozlama metodu olan ve kabın tamamen boşalmasını sağlayan bir patenli vakum dağıtıcı bulunmaktadır.
Kullanımı:
Lubex anti-age night rich yüz, boyun ve dekolteye uygulanır ve iyice sürülür. Lubex anti-age night rich’in etkisi düzenli kullanım ile daha da artar. Yaşlanmaya karşı maddeler deri soyulduktan sonra (örneğin Lubex peeling) daha iyi ve hızlı emilir.
Yaşlanma bilgisi
Cildimiz biyolojik ve çevresel yaşlanma sürecine tabidir. İkincisi özellikle UV radyasyonu ve sigara içme gibi oksidatif baskı nedeniyle olur. Her iki süreç de kolajen, elastin ve lipit üretiminde düşüşe neden olur. Bu derinin elastikliğini kaybetmesine neden olur, ince çizgiler ve kaz ayakları gittikçe görünür hale gelir. Yaşlanmaya karşı etkili bir bakım ve koruma için, deri koruma, nem, yenilenme ve sıkılaşma için özel bileşenler ister. Hemen aktif yaşlanmaya karşı bakıma başlamalısınız.
 
Yaşlanmaya karşı öğütler:
1. Önleyici önlemler: AVA ve AVB korunma, sigara içmeme, deride kolajen, derinin kendi lipitlerinin (seramidler gibi yağlı maddeler), nemlendirici maddelerin (hyaluronat ve PCA nemlendiriciler gibi) ve antioksidanlar (oksidatif baskıya karşı vitamin C+E+Q10) bozulmasına karşı korumak amacıyla peptitlerin kullanımı ve sirtuin aktivatörlerinin kullanımı (örneğin resveratrol).
2. Tamir edici önlemler: deride kolajen ve matriks yapı için peptitler, HAF (hyaluronik asit parçacıkları), retinol (vitamin A) ve Biyo-kromonlar (fito-aktif bileşenler) ve antioksidanlar (vitamin C + E + Q10) gibi dermatolojik maddeler ile deri bakım ürünlerinin uygulanması.
3. Tedavi edici önlemler: Botoks, kimyasal peeling, hyaluronik asit, lazerle yenileme, vs.
4. İlave önlemler: dengeli ve sağlıklı diyet, bol sıvı alımı, yeterli uyku, oldukça fazla spor ve egzersiz, stresinazaltılması, vs.

Ürüne ait yorum bulunamadı.

İlginizi Çekebilir

3d secure Mastercard Visa

© 2018 Fresh Ecza. Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarıya Dön