1000TL ve üzeri alışverişlerinizde KARGO ÜCRETSİZ!

Size nasıl yardımcı olabilriz? 0 530 322 00 85

LUBEX ANTİ AGE NİGHT LİGHT 50 ML HAFİFİ GECE KREMİ
ANTI AGING
yeni LUBEX-İNTERPHARMA

LUBEX ANTİ AGE NİGHT LİGHT 50 ML HAFİFİ GECE KREMİ

2.088
1.774,80
%15
1.757,05
- +
SATIN AL

Stok Durumu : VAR

Favorilere Ekle Fiyatı Düşünce Haber Ver
:
Cildin yaşlanması ile savaşan dermatolojik yoğun formül
 
Lubex anti-age night light
Hafif Gece Kremi
50 ml
 
Sayın tüketici,
Lubex tarafından sunulan yeni dermatolojik yaşlanmaya karşı ürün grubudur.Lubex anti-age ürünler, hassas cildin (yüz, göz bölgesi, boyun ve dekolte, vs.) her gün kendini onarması ve sıkılaştırmasını amaçlayan en son bilimsel bulgular ele alınarak dermatoloji uzmanları tarafından geliştirilmiştir. Tüm ürünler birbiriyle uyumludur, birbirini en iyi şekilde tamamlar, ciltten hızla emilerek cildin yaşlanmasını önler ve dermatolojik ve klinik olarak başarılı bir şekilde test edilmiştir.
 
Cildin yaşlanmasına karşı savaşan dermatolojik yoğun formülün anlamı yaşlanmaya-karşı etkisinin güçlendirilmesidir:
1. Her bir Lubex anti-age ürünü birbirinin etkisini karşılıklı olarak arttıran yüksek dozda aktif bileşenlerin spesifik bir kombinasyonunu içerir.
2. Değişik Lubex anti-age ürünlerinin birlikte kullanımı uzun süreli güçlü yoğun etki sağlar.  
 
Cildimiz biyolojik ve çevresel yaşlanma sürecine tabidir. İkincisi özellikle UV radyasyonu ve sigara içme gibi oksidatif  baskı nedeniyle olur. Her iki yaşlanma süreci de kolajen, elastin ve lipit üretiminde düşüşe neden olur. Bu cildin elastikliğini kaybetmesine neden olur, ince çizgiler ve kaz ayakları gittikçe görünür hale gelir. Yaşlanmaya karşı etkili bir bakım ve koruma için, cilt koruma, nem, yenilenme ve sıkılaşma için özel bileşenler ister. Hemen aktif yaşlanmaya karşı bakıma başlamalısınız.
ÖZELLİKLERİ :
 
Lubex anti-age night light  düşük lipit (yağ bileşeni) konsantrasyonuna sahiptir. Hafif yumuşak formülü ile Lubex anti-age night light daha genç ciltler için ideal bir başlangıç bakımı olup, ayrıca normal ciltler ve yağlı ciltler için yaşlanmaya karşı optimal bakım sağlar.
 
Eşsiz yoğun formülü ile Lubex anti-age night light  ayırt edici,
 Üç güçlü etki sağlar:
1. Ectoin natürel bir hücre ve DNA koruyucu faktör olup, UV ışınlarının neden olduğu cilt hasarına karşı koruyucu etkiye sahiptir. Hyaluronik asit epidermisi ve 1+3+6 seramidleri yoğun olarak nemlendirir, lipitler cildin içinde olduğundan hidrolipit bariyerini güçlendirir.
2. Yeni geliştirilmiş bio-kromonlar (bitkisel maddeler) ve koenzim Q10, cildin altındaki hücre yenilenme sürecini aktive ederek cilt dokusunun uzun süre sıkılaşmasını sağlar.
3. C+E provitaminleri antioksidan olarak birbirini destekleyerek serbest radikallere çalışarak cildin erken yaşlanmasını aktif olarak önler.
Bunlar en son jenerasyon yaşlanmaya karşı maddelerdir ve kırışıklık oluşumuna ve cildin erken yaşlanmasına karşı önemli etkisi gösterilmiştir.
 
 
Lubex anti-age night light:
• Ciltten hızla ve derin olarak emilir, yoğun olarak nemlendirir ve esneklik sağlar.
• Gece süresince cildin koruma sistemini aktive eder, antioksidan etkiye sahiptir, erken cilt yaşlanmasını önler ve cildi genç ve uzun süre gergin tutar.
• Cildin dengesini geri getirir ve ten rengine parlaklık ve sağlıklı bir ton verir.
• Dermatolojik ve klinik testlerden başarılı bir şekilde geçmiştir.Koruyucu ve boya içermez.
 
Patenli vakum dağıtıcı:
Lubex anti-age night light üzerinde yaşlanmaya karşı yoğun formülü koruyan ve ürün kalitesini en iyi şekilde garanti eden, ideal bir dozlama metodu olan ve kabın tamamen boşalmasını sağlayan bir patenli vakum dağıtıcı bulunmaktadır.
Kullanımı:
Lubex anti-age night light yüz, boyun ve dekolteye uygulanır ve iyice sürülür.Lubex anti-age night light’in etkisi düzenli kullanım ile daha da artar. Yaşlanmaya karşı maddeler cilt soyulduktan sonra (örneğin Lubex peeling) daha iyi ve hızlı emilir.
 
Yaşlanmaya karşı öğütler:
1. Önleyici önlemler: UVA ve UVB korunma, ektoin, sigara içmeme, ciltte kolajen bozulmasına karşı peptitlerin kullanımı, cildin kendi lipitlerinin (seramidler gibi yağlı maddeler), nemlendirici maddelerin (hyaluronat ve PCA nemlendiriciler gibi) ve antioksidanlar (oksidatif baskıya karşı vitamin C+E+Q10) ve sirtuin aktivatörlerinin kullanımı (örneğin resveratrol).
 2. Tamir edici önlemler: ciltte kolajen ve matriks yapı için peptitler, HAF (hyaluronik asit parçacıkları), retinol (vitamin A) ve Biyo-kromonlar (fito-aktif bileşenler) ve antioksidanlar (vitamin C + E + Q10) gibi dermatolojik maddeler ile cilt bakım ürünlerinin uygulanması.
3. Tedavi edici önlemler: Botoks, kimyasal peeling, hyaluronik asit, lazerle yenileme, vs.
4. İlave önlemler: dengeli ve sağlıklı diyet, bol sıvı alımı, yeterli uyku, oldukça fazla spor ve egzersiz, stresin azaltılması, vs.
 
 

Ürüne ait yorum bulunamadı.

İlginizi Çekebilir

3d secure Mastercard Visa

© 2018 Fresh Ecza. Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarıya Dön