1000TL ve üzeri alışverişlerinizde KARGO ÜCRETSİZ!

Size nasıl yardımcı olabilriz? 0 530 322 00 85

LUBEX ANTİ AGE UVA+B PLUS SPF 30 30 ML-Gündüz kremine takviye olarak, dermatolojik hücre koruyucu filtre (SPF30) ve hücre ve DNA koruma
ANTI AGING
yeni LUBEX-İNTERPHARMA

LUBEX ANTİ AGE UVA+B PLUS SPF 30 30 ML-Gündüz kremine takviye olarak, dermatolojik hücre koruyucu filtre (SPF30) ve hücre ve DNA koruma

2.400
2.040
%15
2.019,60
- +
SATIN AL

Stok Durumu : VAR

Favorilere Ekle Fiyatı Düşünce Haber Ver
:
Lubex anti-age UV A+B Plus
UVA+B Koruma 30 ml
Gündüz kremine takviye olarak, dermatolojik hücre koruyucu filtre (SPF30) ve hücre ve DNA koruma
 
Yaşlanma UV ışığı ile hızlandığından dolayı, yüz, dekolte ve ellerin üstü gibi ışığa maruz kalan cilt bölgeleri daha hızlı yaşlanır. Işığa maruz kalma sonucu yaşlanma ile ciltte kolajen yapı  bozularak kırışıklıkların ve lekeli noktaların oluşumu artar. Kronik ışık hasarından korunmak, oluştuktan sonra tamir etmekten daha kolaydır. Bu sebeple, UV ışınlarına maruz kalırken güneşe karşı oldukça etkili ürünlerin kullanımı ve güneşin ışığına çok fazla maruz kalmamak (örneğin öğleyin) önemlidir. Şayet güneş ışığına maruz kalmadan kaçınılamıyorsa (örneğin, yüksek dağlarda veya güney enlemlerde) güneş engelleyici kullanılmalıdır.
 

Lubex tarafından sunulan yeni dermatolojik yaşlanmaya karşı ürün grubudur.Lubex anti-age ürünleri, hassas cildin (yüz, göz bölgesi, boyun ve dekolte, vs.) her gün kendini onarması ve sıkılaştırmasını amaçlayan en son bilimsel bulgular ele alınarak dermatoloji uzmanları tarafından geliştirilmiştir. Tüm ürünler birbiriyle uyumludur, birbirini en iyi şekilde tamamlar, ciltten hızla emilerek cildin yaşlanmasını önler ve dermatolojik ve klinik olarak başarılı bir şekilde test edilmiştir.
 
ÖZELLİKLERİ
Lubex anti-age UV A+B plus günlük kullanımda ilave UV koruma sağlar ve alışılmış anlamda güneşten koruyucu bir madde değildir. Lubex anti-age UV A+B plus her gün maruz kalınan UV ışınlarının zararlı etkilerine karşı savunarak cildi erken yaşlanmaktan koruyan bir anti-age ürünüdür. 
Lubex anti-age UV A+B plus sıklıkla gündüz kremine ilave olarak kullanılarak UV ışıması fazla olan günlerde daha fazla UV koruma elde edilir. SPF 30 ile %100 mineral bazlı güneş filtresi, güvenli olduğu bilinen natürel mikro-pigmentler bazındadır.
Lubex anti-age UV A+B plus  ilaveten UV ışınlarının neden olduğu cilt hasarını önleyen bir natürel hücre ve DNA koruyucu faktör olan ectoin içerir. Ectoin çölde organizmaları yüksek sıcaklıklardan, aşırı kuruluktan ve UV ışınlarının neden olduğu hasardan koruyan bir madde olarak tanımlanmıştır. Ectoin sonuç olarak cildin nem miktarını arttırır, cildin immün sistemini korur, DNA’nın UV ışınlarından zarar görmesinden korur ve güneş yanığı cilt oluşumunu azaltır. Ectoin ciltteki strese karşı etkili bir savunma sağlar.
 
Lubex anti-age UV A+B plus  her cilt tipi için uygundur, kimyasal UV filtreler içermez ve bu sebeple özellikle hassas ciltler ve alerjik eğilimi olan ciltler için uygundur.
 
 Kullanımı:
Gündüz kreminden sonra (ör. Lubex anti-age day),  parmak ucuyla yeterli miktarda Lubex anti-age UV A+B plus yüze, boyuna ve dekolteye uygulanır ve bölgelere iyice yayılır.
Alternatif olarak,  Lubex anti-age UV A+B plus ile gündüz kremi avuç içinde birbiri ile karıştırılıp istenen cilt bölgesine uygulanabilir. Hemen arkasından herhangi bir makyaj uygulanmalıdır. Şayet gündüz kremi uygulanmamışsa, Lubex anti-age UV A+B plus temizlenmiş yüz cildine direkt olarak da uygulanabilir.
Lubex anti-age UV A+B plus cilde iyice nüfus eder. Transparan film etkisini hemen gösterir. İhtiyaç duyulduğunda gün içinde düzenli olarak tekrar uygulanır. Kullanmadan önce çalkalayınız.
Uyarı: Dağ veya güney enlemler gibi uzun süre güneşte kalındığı durumda, ihtiyaç duyulduğunda ilaveten güneş engelleyici kullanılmalıdır.
 
Yaşlanmaya karşı öğütler:
1. Önleyici önlemler: UVA ve UVB korunma, ektoin, sigara içmeme, ciltte kolajen bozulmasına karşı peptitlerin kullanımı, cildin kendi lipitlerinin (seramidler gibi yağlı maddeler), nemlendirici maddelerin (hyaluronat ve PCA nemlendiriciler gibi) ve antioksidanlar (oksidatif baskıya karşı vitamin C+E+Q10) ve sirtuin aktivatörlerinin kullanımı (örneğin resveratrol).
 2. Tamir edici önlemler: ciltte kolajen ve matriks yapı için peptitler, HAF (hyaluronik asit parçacıkları), retinol (vitamin A) ve Biyo-kromonlar (fito-aktif bileşenler) ve antioksidanlar (vitamin C + E + Q10) gibi dermatolojik maddeler ile cilt bakım ürünlerinin uygulanması.
3. Tedavi edici önlemler: Botoks, kimyasal peeling, hyaluronik asit, lazerle yenileme, vs.
4. İlave önlemler: dengeli ve sağlıklı diyet, bol sıvı alımı, yeterli uyku, oldukça fazla spor ve egzersiz, stresin azaltılması, vs.

Ürüne ait yorum bulunamadı.

İlginizi Çekebilir

3d secure Mastercard Visa

© 2018 Fresh Ecza. Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarıya Dön