1000TL ve üzeri alışverişlerinizde KARGO ÜCRETSİZ!

Size nasıl yardımcı olabilriz? 0 530 322 00 85

LUBEX ANTİ AGE CLASSİC DAY UV 10 50 ML
ANTI AGING
yeni LUBEX-İNTERPHARMA

LUBEX ANTİ AGE CLASSİC DAY UV 10 50 ML

2.088
1.774,80
%15
1.757,05
- +
SATIN AL

Stok Durumu : VAR

Favorilere Ekle Fiyatı Düşünce Haber Ver
:
Lubex anti-age day UV 10 50 ml
 

Lubex tarafından sunulan yeni dermatolojik yaşlanmaya karşı ürün grubudur. Lubex anti-age ürünleri, hassas cildin (yüz, göz bölgesi, boyun ve dekolte, vs.) her gün kendini onarması ve sıkılaştırmasını amaçlayan en son bilimsel bulgular ele alınarak dematoloji uzmanları tarafından geliştirilmiştir. Tüm ürünler birbiriyle uyumludur, birbirini en iyi şekilde tamamlar, ciltten hızla emilerek cildin yaşlanmasını önler ve dermatolojik ve klinik olarak başarılı bir şekilde test edilmiştir.
 
Cildin yaşlanmasına karşı savaşan dermatolojik yoğun formülün anlamı yaşlanmaya-karşı etkisinin güçlendirilmesidir:
1. Her bir Lubex anti-age ürünü birbirinin etkisini karşılıklı olarak arttıran yüksek dozda aktif bileşenlerin spesifik bir kombinasyonunu içerir.
2. Değişik Lubex anti-age ürünlerinin birlikte kullanımı uzun süreli güçlü yoğun etki sağlar. 
ÖZELLİKLERİ
Lubex anti-age day UV 10 patentli tetra-, penta- ve oligopeptitler ile bir dipeptit kompleksi içerir. Bu peptitler yeni geliştirilmiş aktif dermatolojik maddelerdir (örneğin kolajen gibi önemli cilt proteinlerinin parçacıkları). Bunlar kolajen oluşumunu arttırır ve bozulmasını önler. Bu peptitler cildin yenilenmesinde haberci olarak aktif rol alır ve yaş ile ilgili cilt hasarını tamir eder.
Lubex anti-age day UV 10 eşsiz yoğun formülü ile ayırt edici üç etki sağlar :
1. Yüksek konsantrasyonda tetra-, penta- ve oligopeptitler ile hücre-aktive edici maya ekstresi  birbirinin etkisini arttırarak kolajen sentezini hızlandırır, kolajen bozulmasını durdurur ve cildi görünür şekilde sıkılaştırır (kırışık giderici ve kaldırıcı etkileri). İlaveten, peptitler cildin elastikliğini iyileştirir ve daha genç bir görünün verir.
2. Aktif dipeptit kompleksi, yüzdekikas liflerini gevşeterek, Botoksta olduğu gibi ifade çizgilerinin görünümünü düzleştirir. Bunun sonucunda alında, gülüş ile birlikte oluşan çizgilerde ve ifade çizgilerinin görünümünde bir azalma olur. 
3. HAF (Hyaluronik asit parçaları)  cildin yapısı ile kalınlığını iyileştirir ve daha elastik hale getirir. Hyaluronatlar epidermisi aktif olarak nemlendirir ve kurumasını önler. Lubex anti-age day  UV 10 cildin ışık nedeniyle yaşlanmasına karşı korumak amacıyla mineral bazlı filtreler içerir.
Lubex anti-age day UV 10 temel UVA ve UVB koruması sağlar (SPF 10). İlaveten, spesifik oligopeptitler UV ışınlarının neden olduğu kolajen bozulmasını önler ve ışığın neden olduğu cilt yaşlanmasından korur.
Lubex anti-age day UV 10  özel bakım gerektiren hassas yüz cildinin yenilenmesi, sıkılaştırılması ve gençleşmesi amacıyla dermatoloji uzmanları ile birlikte özel olarak geliştirilmiştir.
Lubex anti-age day UV 10
• cilde hızla ve derin olarak nüfuz eder, cildi sıkılaştırır ve düzleştirir ve daha parlak bir görünüş verir.
• gün içinde cildi sıkılaştırır, yeniler ve görünür bir şekilde gençleştirir.
• göz çevresindeki hassas bölge için de uygundur ve iyi tolere olmuştur.
• dermatolojik ve klinik testlerden başarılı bir şekilde geçmiştir ve koruyucu ve boya içermez.
 
Kullanımı:
Lubex anti-age day UV 10 normal ve hafif kuru ciltler için uygundur. Sabahları temizledikten sonra yüz, boyun ve dekolteye uygulanır ve iyice yayılır.
Lubex anti-age day UV 10 düzenli kullanıldığında daha etkili olur. Lubex anti-age day UV 10, UV ışınlarına karşı temel koruma sağlar. Bununla birlikte uzun süre güneşe maruz kalındığında, Lubex anti-age day UV 10 kullanımından sonra güneş perdeleme ürününün kullanımı önerilir.
 
Patenli vakum dağıtıcı:
Lubex anti-age day UV 10  üzerinde yaşlanmaya karşı yoğun formülü koruyan ve ürün kalitesini en iyi şekilde garanti eden, ideal bir dozlama metodu olan ve kabın tamamen boşalmasını sağlayan bir patenli vakum dağıtıcı bulunmaktadır.
 
Yaşlanma bilgisi:
Cildimiz biyolojik ve çevresel yaşlanma sürecine tabidir. İkincisi özellikle UV radyasyonu ve sigara içme gibi oksidatif baskı nedeniyle olur. Her iki yaşlanma süreci de kolajen, elastin ve lipit üretiminde düşüşe neden olur. Bu cildin elastikliğini kaybetmesine neden olur, ince çizgiler ve kaz ayakları gittikçe görünür hale gelir. Yaşlanmaya karşı etkili bir bakım ve koruma için, cilt koruma, nem, yenilenme ve sıkılaşma için özel bileşenler ister. Hemen aktif yaşlanmaya karşı bakıma başlamalısınız.
 
Yaşlanmaya karşı öğütler:
1. Önleyici önlemler: UVA ve UVB korunma, ektoin, sigara içmeme, ciltte kolajen bozulmasına karşı peptitlerin kullanımı, cildin kendi lipitlerinin (seramidler gibi yağlı maddeler), nemlendirici maddelerin (hyaluronat ve PCA nemlendiriciler gibi) ve antioksidanlar (oksidatif baskıya karşı vitamin C+E+Q10) ve sirtuin aktivatörlerinin kullanımı (örneğin resveratrol).
 2. Tamir edici önlemler: ciltte kolajen ve matriks yapı için peptitler, HAF (hyaluronik asit parçacıkları), retinol (vitamin A) ve Biyo-kromonlar (fito-aktif bileşenler) ve antioksidanlar (vitamin C + E + Q10) gibi dermatolojik maddeler ile cilt bakım ürünlerinin uygulanması.
3. Tedavi edici önlemler: Botoks, kimyasal peeling, hyaluronik asit, lazerle yenileme, vs.
4. İlave önlemler: dengeli ve sağlıklı diyet, bol sıvı alımı, yeterli uyku, oldukça fazla spor ve egzersiz, steresin azaltılması, vs.

Ürüne ait yorum bulunamadı.

İlginizi Çekebilir

3d secure Mastercard Visa

© 2018 Fresh Ecza. Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarıya Dön