1000TL ve üzeri alışverişlerinizde KARGO ÜCRETSİZ!

Size nasıl yardımcı olabilriz? 0 530 322 00 85

LUBEX ANTİ AGE EYE 15 ML
ANTI AGING
yeni LUBEX-İNTERPHARMA

LUBEX ANTİ AGE EYE 15 ML

1.700
1.445
%15
1.430,55
- +
SATIN AL

Stok Durumu : VAR

Favorilere Ekle Fiyatı Düşünce Haber Ver
:
Lubex anti-age eye Göz Kremi 15 ml
 
Lubex tarafından sunulan yeni dermatolojik yaşlanmaya karşı ürün grubudur.Lubex anti-age ürünler, hassas cildin (yüz, göz bölgesi, boyun ve dekolte, vs.) her gün kendini onarması ve sıkılaştırmasını amaçlayan en son bilimsel bulgular ele alınarak dermatolojistler tarafından geliştirilmiştir. Tüm ürünler birbiriyle uyumludur, birbirini en iyi şekilde tamamlar, ciltten hızla emilerek cildin yaşlanmasını önler ve dermatolojik ve klinik olarak başarılı bir şekilde test edilmiştir.
Cildin yaşlanması ile savaşan yoğun formülünanlamı yaşlanmaya karşı etkisinin yüksek olmasıdır:
1. Her bir Lubex anti-age ürünü, birbirinin etkisini karşılıklı olarak arttıran yüksek dozda aktif maddelerin spesifik bir kombinasyonunun içerir.
2. Değişik Lubex anti-age ürünleri birlikte kullanıldığında ilaveten uzun süreli takviyeli etki meydana getirir.
Özellikle göz bölgesinin cildi narin ve hassastır. Çünkü cilt bu bölgede yüzün diğer bölgelerine nazaran daha incedir. Yaşlanma ile cildin bu hassas bölgesi kurumaya başlar, elastikliğini kaybeder ve çizgiler ve kırışıklıkların oluşumu artar. Yetersiz mikro dolaşım ve lenfa drenajı sonucunda su ve lenfatik sıvı birikerek gözyaşı keseleri yırtılır ve göz çevresinde koyu gölgeler ve halkalar oluşur. Bu sebeple göz canlılığını kaybeder ve doğal parlaklığı yok olur. Yeni geliştirmiş Lubex anti-age eye, en son dermatolojik bulgulara göre yaşlanmanın bu işaretlerini giderir ve göz çevresindeki hassas bölgenin özel ihtiyaçlarına yoğun olarak katkıda bulunur.
ÖZELLİKLERİ
Lubex anti-age eye, özellikle yaşlanmanın işareti olan göz çevresindeki hassas cilt için geliştirilmiş yaşlanmaya karşı yeni bir üründür. Tüm cilt tipleri için uygundur,koruyucu, boya içermez ve dermatolojik olarak test edilmiştir.
Eşsiz yoğun formülü ile Lubex anti-age eye ayırt edici,
 Üç güçlü etki sağlar:
1. Biyo-kromonlar, cildin altındaki yenilenme sürecini tekrar aktif hale getiren, kolajen oluşumunu arttıran ve bozulmayı önleyen, en son geliştirilmiş bitkisel maddelerdir. Bu yaşlılık çizgilerinin görünümünü azaltır ve gözkapaklarını sıkılaştırır. Aktif dipeptit kompleksi, göz çevresindeki ince kas liflerini gevşeterek, botoksta olduğu gibi ifade çizgilerinin görünümünü düzleştirir. Bunun sonucunda kaz ayaklarının görünümünde görünür bir azalma olur.
2. Fraxinus excelsior (dişbudak ağacı ekstresi)’den elde edilen yeni tetrapeptitler ve biyolojik maddeler mikro dolaşımı aktive eder, bu suretle gözyaşı torbaları üzerine antienflamatuar etkisi vardır (drenaj etkisi). İlaveten, aktif bileşenlerin bu kombinasyonu, yükselmiş damar geçirgenliğini düşürerek gözyaşı torbalarının yeniden oluşumunu önler ve göz çevresindeki gölgelerin ve koyu halkaların görünümü azalır.
3. Codium fragile’den elde edilen suyosunu ekstresinin cildin yaşlanmasından kısmen sorumlu serbest radikallere karşı antioksidatif etkisi vardır. Bundan başka, hyaluronik asit parçaları (HAF) cilt kalınlığını iyileştirir, epidermisi aktif olarak nemlendirir ve göz bölgesine uzun süre canlılık verir.
Yüksek doz dermatolojik yoğun formül yaş ve ifade çizgilerini, göz çevresindeki koyu halkaları ve gözyaşı torbalarını azaltır, cildin nem depolarını takviye eder ve parlak görünümü geri kazandırır.
 
Kullanımdaki alınması gereken özel tedbirler:
Tercihan sabahları ve akşamları temizledikten sonra gözün altına ve üstüne sürülür. Krem cilt tarafından tamamen emilene kadar içeriden dışarıya doğru dağıtılır. Göz ile direkt temas ettirilmez. Şayet göze temas ederse, bol ılık su ile yıkanır. En iyi sonucu elde etmek için düzenli olarak kullanılmalıdır.
 
Patenli vakum dağıtıcı:
Lubex anti-age eye üzerinde yaşlanmaya karşı yoğun formülü koruyan ve ürün kalitesini en iyi şekilde garanti eden, ideal bir dozlama metodu olan ve kabın tamamen boşalmasını sağlayan bir patenli vakum dağıtıcı bulunmaktadır.
 
Yaşlanma bilgisi
Cildimiz biyolojik ve çevresel yaşlanma sürecine tabidir. İkincisi özellikle UV radyasyonu ve sigara içme gibi oksidatif baskı nedeniyle olur. Her iki süreç de kolajen, elastin ve lipit üretiminde düşüşe neden olur. Bu cildin elastikliğini kaybetmesine neden olur, ince çizgiler ve kaz ayakları gittikçe görünür hale gelir. Yaşlanmaya karşı etkili bir bakım ve koruma için, cilt koruma, nem, yenilenme ve sıkılaşma için özel bileşenler ister. Hemen aktif yaşlanmaya karşı bakıma başlamalısınız.
 
Yaşlanmaya karşı öğütler:
1. Önletici önlemler: AVA ve AVB korunma, sigara içmeme, ciltte kolajen, cildin kendi lipitlerinin (seramidler gibi yağlı maddeler), nemlendirici maddelerin (hyaluronat ve PCA nemlendiriciler gibi) ve antioksişdanlar (oksidatif baskıya karşı vitamin C+E+Q10) bozulmasına karşı korumak amacıyla peptitlerin kullanımı ve sirtuin aktivatörlerinin kullanımı (örneğin resveratrol).
2. Tamir edici önlemler: ciltte kolajen ve matriks yapı için peptitler, HAF (hyaluronik asit parçacıkları), retinol (vitamin A) ve Biyo-kromonlar (fito-aktif bileşenler) ve antioksidanlar (vitamin C + E + Q10) gibi dermatolojik maddeler ile cilt bakım ürünlerinin uygulanması.
3. Tedavi edici önlemler: Botoks, kimyasal peeling, hyaluronik asit, lazerle yenileme, vs.
4. İlave önlemler: dengeli ve sağlıklı diyet, bol sıvı alımı, yeterli uyku, oldukça fazla spor ve egzersiz, stresin azaltılması, vs.
 

Ürüne ait yorum bulunamadı.

İlginizi Çekebilir

3d secure Mastercard Visa

© 2018 Fresh Ecza. Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarıya Dön