1000TL ve üzeri alışverişlerinizde KARGO ÜCRETSİZ!

Size nasıl yardımcı olabilriz? 0 530 322 00 85

LUBEX ANTİ AGE SERUM 30 ML
ANTI AGING
yeni LUBEX-İNTERPHARMA

LUBEX ANTİ AGE SERUM 30 ML

3.030
2.575,50
%15
2.549,75
- +
SATIN AL

Stok Durumu : VAR

Favorilere Ekle Fiyatı Düşünce Haber Ver
:
Lubex anti-age serum
30 ml
 

Lubex tarafından sunulan yeni dermatolojik yaşlanmaya karşı ürün grubudur.Lubex anti-age ürünleri, hassas cildin (yüz, göz bölgesi, boyun ve dekolte, vs.) her gün kendini onarması ve sıkılaştırmasını amaçlayan en son bilimsel bulgular ele alınarak dermatoloji uzmanları tarafından geliştirilmiştir. Tüm ürünler birbiriyle uyumludur, birbirini en iyi şekilde tamamlar, ciltten hızla emilerek cildin yaşlanmasını önler ve dermatolojik ve klinik olarak başarılı bir şekilde test edilmiştir.
 
Cildin yaşlanması ile savaşan yoğun formülünanlamı yaşlanmaya karşı etkisinin yüksek olmasıdır:
1. Her bir Lubex anti-age ürünü, birbirinin etkisini karşılıklı olarak arttıran yüksek dozda aktif maddelerin spesifik bir kombinasyonunun içerir.
2. Değişik Lubex anti-age ürünleri birlikte kullanıldığında ilaveten uzun süreli takviyeli etki meydana getirir.
 
ÖZELLİKLERİ :
Lubex anti-age serum yüz, boyun ve dekolte için yeni bir gündüz ve gece aktif serumudur. Bu oldukça yüksek konsantrasyondaki serumun, cildin aşırı yaşlanma sürecine karşı çoklu yoğun etkisi vardır ve iyi tolere edilir.
Eşsiz birbirinin etkisini tamamlayan formülü sayesinde Lubex anti-age serum un ayırt edici, Üç güçlü etkisi vardır :
1. Sirtuin (SIRT1) aktivatirü, resveratrol, DNA’yı korur ve cilt hücrelerinin yaşamını uzatır. Bu bio-maddeler, yenilikçi lipozomal mikro enkapsülasyon kullanımı ile epidermis hücrelerini hedefler, cildin canlılığını iyileştirir ve yaşlanma sürecini yavaşlatır.
2. Bio-kromonlar kolajen oluşumunu hızlandırır ve ince çizgilerin görünümünü azaltır. Polipeptitler kolajen bozulmasını önler ve cildi sıkılaştırır. Oldukça konsantre penta- ve hekzapeptitlerin, kazayağı kırışıklıklarına ve ifade çizgilerine karşı etkisi vardır.
3. Oldukça aktif  hyaluronik asit parçacıkları (HAF) ciltten hızla emilir, epidermisi yoğun olarak nemlendirir. İlaveten, ectoin natürel DNA ve  UV ışınlarının neden olduğu cilt hasarına karşı hücre koruyucu faktör olarak hareket eder ve cildin immün sistemini destekler. Ayrıca, oldukça konsantre vitamin C glukosidi pigment noktalarını görünür şekilde azaltır ve provitamin E ile birlikte serbest radikallere karşı antioksidan etki gösterir.
Lubex anti-age serum cildin yaşlanma sürecini yavaşlatır ve yaş çizgileri ile ifade çizgilerinin görünümünü azaltır. Cilt aktif olarak yenilenir ve uzun süre genç ve gergin kalır. Lubex anti-age serum cilt hasarını tamir eder ve antioksidatif etkisi olup, cildin erken yaşlanmasına karşı koruma sağlar. Serum ayrıca ciltteki nem depolarını takviye eder ve parlak bir görünüm verir.  
• Her cilt tipi içindir
• Koruyucu veya boya içermez.
• Ajerjenik parfüm içermez.
•Dermatolojik testlerden başarılı bir şekilde geçmiştir.
 
 
 
 
Patenli vakum dağıtıcı:
Lubex anti-age serum  üzerinde yaşlanmaya karşı yoğun formülü koruyan ve ürün kalitesini en iyi şekilde garanti eden, ideal bir dozlama metodu olan ve kabın tamamen boşalmasını sağlayan bir patenli vakum dağıtıcı bulunmaktadır.
 
Kullanımı:
Temiz cilde sabahları ve akşamları uygulanır. Göz bölgesinde kullanmayınız. En iyi etkinin sağlanması için mümkünse anti-aging day veya night kremini uygulamadan önce kullanınız.  Lubex anti-age serum günlük kullanım için uygundur ve uzun süre düzenli olarak kullanılmalıdır.
 
Yaşlanma bilgisi:
Cildimiz biyolojik ve çevresel yaşlanma sürecine tabidir. İkincisi özellikle UV radyasyonu ve sigara içme gibi oksidatif baskı nedeniyle olur. Her iki yaşlanma süreci de cildin yenilenme sürecini yavaşlatır ve kolajen, elastin ve lipit üretiminde düşüşe neden olur. Bu cildin elastikliğini kaybetmesine neden olur, ince çizgiler ve kaz ayakları gittikçe görünür hale gelir. Cilt ayrıca kurur ve hamlaşır. Yaşlanmaya karşı etkili bir bakım ve koruma için, cildin yeniden yapılanmasını ve tamirini sağlayacak, gençleştirecek ve sıkılaştıracak ve nemlendirecek özel maddelere ve bakım bileşenlerine ihtiyacı vardır. Aktif anti-age bakıma hemen başlamalısınız. .
 
Yaşlanmaya karşı öğütler:
1. Önleyici önlemler: UVA ve UVB korunma, ektoin, sigara içmeme, ciltt kolajen bozulmasına karşı peptitlerin kullanımı, cildin kendi lipitlerinin (seramidler gibi yağlı maddeler), nemlendirici maddelerin (hyaluronat ve PCA nemlendiriciler gibi) ve antioksidanlar (oksidatif baskıya karşı vitamin C+E+Q10) ve sirtuin aktivatörlerinin kullanımı (örneğin resveratrol).
 2. Tamir edici önlemler: ciltte kolajen ve matriks yapı için peptitler, HAF (hyaluronik asit parçacıkları), retinol (vitamin A) ve Biyo-kromonlar (fito-aktif bileşenler) ve antioksidanlar (vitamin C + E + Q10) gibi dermatolojik maddeler ile cilt bakım ürünlerinin uygulanması.
3. Tedavi edici önlemler: Botoks, kimyasal peeling, hyaluronik asit, lazerle yenileme, vs.
4. İlave önlemler: dengeli ve sağlıklı diyet, bol sıvı alımı, yeterli uyku, oldukça fazla spor ve egzersiz, stresin azaltılması, vs.
 

Ürüne ait yorum bulunamadı.

İlginizi Çekebilir

3d secure Mastercard Visa

© 2018 Fresh Ecza. Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarıya Dön