1000TL ve üzeri alışverişlerinizde KARGO ÜCRETSİZ!

Size nasıl yardımcı olabilriz? 0 530 322 00 85

LUBEX ANTİ AGE CLASSİC DAY UV 30 50 ML-UV korumalı gündüz kremi
ANTI AGING
yeni LUBEX-İNTERPHARMA

LUBEX ANTİ AGE CLASSİC DAY UV 30 50 ML-UV korumalı gündüz kremi

2.088
1.774,80
%15
1.757,05
- +
SATIN AL

Stok Durumu : VAR

Favorilere Ekle Fiyatı Düşünce Haber Ver
:
Lubex anti-age day UV 30
UV korumalı gündüz kremi, 50 ml
Cilt yaşlanmasına karşı dermatolojik yoğun formül
 

Lubex tarafından sunulan yeni dermatolojik yaşlanmaya karşı ürün grubudur.Lubex anti-age ürünleri, hassas cildin (yüz, göz bölgesi, boyun ve dekolte, vs.) her gün kendini onarması ve sıkılaştırmasını amaçlayan en son bilimsel bulgular ele alınarak dematoloji uzmanları ile birlikte geliştirilmiştir. Tüm ürünler birbiriyle uyumludur, birbirini en iyi şekilde tamamlar, ciltten hızla emilerek cildin yaşlanmasını önler ve dermatolojik ve klinik olarak başarılı bir şekilde test edilmiştir.
 
Cildin yaşlanmasına karşı savaşan dermatolojik yoğun formülün anlamı yaşlanmaya-karşı etkisinin güçlendirilmesidir:
1. Her bir Lubex anti-age ürünü birbirinin etkisini karşılıklı olarak arttıran yüksek dozda aktif bileşenlerin spesifik bir kombinasyonunu içerir.
2. Değişik Lubex anti-age ürünlerinin birlikte kullanımı uzun süreli güçlü yoğun etki sağlar
 
 
ÖZELLİKLERİ
Normal ve hafif kuru cilt için klasik dokusu olan Lubex anti-age day UV 30,
  • yüksek oranda nemlendiriciler içerir
  • orta miktarda lipitler içerir
Görünür şekilde sıkı  ve ışık saçan cilt için dermatolojik olarak yoğun formül:
• Niasinamid
Endojen bir madde olarak cilt rejenerasyonunu yoğun olarak aktive eder, kırışıklıkların görünümünün azalmasına yardımcı olur ve cildi gençleştirir.
 • Tripeptitler
Kolajen sentezini önemli ölçüde arttırır, cildin matriks yapısını aktif olarak destekler ve kırışıklıları doldurur.
• Ectoin + microalga
UV’nin neden olduğu cilt hasarına karşı, tabii hücre ve DNA koruyucu faktörler olarak birbirinin etkisini arttırarak hareket ederler ve cildi hızla ve uzun süreli olarak sıkılaştırırlar.
Lubex anti-age day UV 30, yüksek oranda UVA ve UVB koruyucu (SPF30) bileşimi ile görünür şekilde sıkı ve ışık saçan cilt için etkili bir anti-aging gündüz kremidir.
• UVA / UVB koruyucuları içerir (SPF 30)
• koruyucular içermez (ör. parabenler)
• alerjenik parfüm içermez
• renklendirici ve sıvı parafin içermez.
• dermatolojik testlerden başarılı bir şekilde geçmiştir.
 
Havasız dozaj sistemi
Bu yenilikçi ambalaj teknolojisi anti-aging yoğun formülü ışık ve oksijenden koruyarak optimal etki sağlar. Bu ambalaj ile yüksek kalitedeki içerik harici kontaminasyonlardan korunarak, cilde hasar veren harici koruyucuların formüle ilave edilmesi ihtiyacını ortadan kaldırır. Bunun ötesinde, özel dağıtıcı ideal dozajı ve kutunun tamamen boşalmasını garantiler.
kullanımı
Lubex anti-age day UV 30, normal ve hafif kuru cilt için uygundur. Her sabah yüze, boyuna ve dekolteye uygulanarak iyice masaj yapılır. Düzenli kullanıldığında etkisi artar.
Önemli not: Göz bilgesinde kullanmayınız. Şayet göz ile temas ederse, hemen ılık su ile yıkayınız.
Anti-aginbilgisi
Cildimiz biyolojik ve çevresel yaşlanma sürecine tabidir. İkincisi özellikle UV radyasyonu ve sigara içme gibi oksidatif baskı nedeniyle olur. Her iki yaşlanma süreci de kolajen, elastin ve lipit üretiminde düşüşe neden olur. Bu cildin elastikliğini kaybetmesine neden olur, ince çizgiler ve göz çevresindeki kırışıklıklar gittikçe görünür hale gelir. Yaşlanmaya karşı etkili bir bakım ve koruma için, cilt koruma, nem, yenilenme ve sıkılaşma için özel bileşenler ister. Hemen aktif yaşlanmaya karşı bakıma başlamalısınız.
 
Yaşlanmaya karşı öğütler:
1. Önleyici önlemler: UVA ve UVB korunma, ektoin ve mikroalga ile hücre ve DNA koruma, sigara içmeme, ciltte kolajen bozulmasına karşı peptitlerin kullanımı, cildin kendi lipitlerinin (seramidler gibi yağlı maddeler), nemlendirici maddelerin (hyaluronat ve PCA nemlendiriciler gibi) ve antioksidanlar (oksidatif baskıya karşı vitamin C+E+Q10 + HDBM) ve sirtuin aktivatörlerinin kullanımı (örneğin resveratrol) kullanımı.
 2. Tamir edici önlemler: retinol (vitamin A), peptitler, biyo-kromonlar (fito-aktif bileşenler), niasinamid, HAF (hyaluronik asit parçacıkları) ve kolajen ve ciltteki matriks yapısı için stem hücreleri ve radikal tutucular olarak antioksidanlar (C + E + Q10 + HDBM vitaminleri) gibi dermatolojik maddeler içeren cilt bakım ürünlerinin kullanımı.
3. Tedavi edici önlemler: Botoks, kimyasal peeling, hyaluronik asit doldurucular, lazerle yenileme, vs.
4. İlave önlemler: dengeli ve sağlıklı diyet, bol sıvı alımı, yeterli uyku, oldukça fazla spor ve egzersiz, steresin azaltılması, vs.

Ürüne ait yorum bulunamadı.

İlginizi Çekebilir

3d secure Mastercard Visa

© 2018 Fresh Ecza. Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarıya Dön