1000TL ve üzeri alışverişlerinizde KARGO ÜCRETSİZ!

Size nasıl yardımcı olabilriz? 0 530 322 00 85

LUBEX ANTİ AGE CLASSİC NİGHT 50-GECE KREMİ
CİLT BAKIMI
yeni LUBEX-İNTERPHARMA

LUBEX ANTİ AGE CLASSİC NİGHT 50-GECE KREMİ

2.088
1.774,80
%15
1.757,05
- +
SATIN AL

Stok Durumu : VAR

Favorilere Ekle Fiyatı Düşünce Haber Ver
:

Lubex anti-age night Gece Kremi 50 ml
 

Lubex tarafından sunulan yeni dermatolojik yaşlanmaya karşı ürün grubudur.Lubex anti-age ürünler, hassas cildin (yüz, göz bölgesi, boyun ve dekolte, vs.) her gün kendini onarması ve sıkılaştırmasını amaçlayan en son bilimsel bulgular ele alınarak dermatoloji uzmanları tarafından geliştirilmiştir. Tüm ürünler birbiriyle uyumludur, birbirini en iyi şekilde tamamlar, ciltten hızla emilerek cildin yaşlanmasını önler ve dermatolojik ve klinik olarak başarılı bir şekilde test edilmiştir.
 

Cildin yaşlanmasına karşı savaşan dermatolojik yoğun formülün anlamı yaşlanmaya-karşı etkisinin güçlendirilmesidir:
1. Her bir Lubex anti-age ürünü birbirinin etkisini karşılıklı olarak arttıran yüksek dozda aktif bileşenlerin spesifik bir kombinasyonunu içerir.
2. Değişik Lubex anti-age ürünlerinin birlikte kullanımı uzun süreli güçlü yoğun etki sağlar.  

 
ÖZELLİKLERİ
Bugün, A, C ve E vitaminleri, cildin yaşlanmasına karşı etkileri nedeniyle dermatolojide onaylanmış aktif maddelerdir.
Eşsiz yoğun formülü ile Lubex anti-age night  ayırt edici,
 Üç güçlü etki sağlar:

  1. Patentli siklodekstrin kapsüllerdeki saf, oldukça etkili retinol (vitamin A) ve mikrokapsüllerdeki koenzim Q10 kolajen oluşumunu arttırır, cildin yenilenme sürecini yeniden aktif hale getirir, cilt hasarını tamir eder, cilt dokusunu sıkılaştırır ve ince çizgilerin görünümünü azaltır.  Medikal alan kaynaklı bu enkapsülasyon tekniği ile aktif maddelerin devamlı salınması sağlanır ve uzun süren etki ile iyi tolere olmuştur (zaman içinde salım etkisi).
  2. Eşsiz C vitamini glukozidi pigmentli noktaları gözle görünür şekilde azaltır. C vitamini glukozidi ve E provitamini  birlikte karşılıklı olarak birbirinin etkisini arttırarak serbest radikallere karşı hareket eder, UV ışınlarının neden olduğu stresi tamir eder ve böylece cildin yaşlanmasına karşı aktif olarak çalışır.  
  3. Ciltte bulunan lipitlerde olduğu gibi, seramidler 1 + 3 + 6 hidrolipit bariyerini tekrar oluşturur. Kıymetli jojoba yağı ilaveten cildi kurumaktan korur.

Lubex anti-age night özel bakım gerektiren hassas yüz cildinin yenilenmesi ve tamiri için özel olarak geliştirilmiş olup, cildi yaşlanma sürecinden korur.
Lubex anti-age night
• cilde hızla ve derin olarak nüfuz eder, gözle görünür şekilde gergin hale getirir ve cilde esneklik hissi verir.  
• Cildin dengesini geri getirir ve tene parlak sağlıklı ton verir.
• Gece cildin yenilenme sürecini aktive eder, UV ışınlarının neden olduğu cilt hasarını tamir eder ve cildi genç ve uzun süre gergin tutar
• Hassas göz bölgesi için de uygundur ve iyi tolere olmuştur.
• Dermatolojik ve klinik testlerden geçmiştir. Koruyucu ve boya içermez.
 
 
 
Kullanımı:
Lubex anti-age night normal ve hafif kuru ciltler için uygundur ve gece kullanımı için yüz, boyun ve dekolteye yayılır ve iyice ovulur.  Düzenli kullanıldığında ve özellikle örneğin peeling, Lubex anti-age wash cream sonrasında daha etkili olur.bu aktif anti aging bileşenlerinin cilde daha iyi ve hızlı nüfuz etmesini sağlar.
 
Patenli vakum dağıtıcı:
Lubex anti-age night light  üzerinde yaşlanmaya karşı yoğun formülü koruyan ve ürün kalitesini en iyi şekilde garanti eden, ideal bir dozlama metodu olan ve kabın tamamen boşalmasını sağlayan bir patenli vakum dağıtıcı bulunmaktadır.
 
Yaşlanma bilgisi
Cildimiz biyolojik ve çevresel yaşlanma sürecine tabidir. İkincisi özellikle UV radyasyonu ve sigara içme gibi oksidatif baskı nedeniyle olur. Her iki süreç de kolajen, elastin ve lipit üretiminde düşüşe neden olur. Bu cildin elastikliğini kaybetmesine neden olur, ince çizgiler ve kaz ayakları gittikçe görünür hale gelir. Yaşlanmaya karşı etkili bir bakım ve koruma için, cilt koruma, nem, yenilenme ve sıkılaşma için özel bileşenler ister. Hemen aktif yaşlanmaya karşı bakıma başlamalısınız.
 
Yaşlanmaya karşı öğütler:
1. Önleyici önlemler: UVA ve UVB korunma, ektoin, sigara içmeme, ciltte kolajen bozulmasına karşı peptitlerin kullanımı, cildin kendi lipitlerinin (seramidler gibi yağlı maddeler), nemlendirici maddelerin (hyaluronat ve PCA nemlendiriciler gibi) ve antioksidanlar (oksidatif baskıya karşı vitamin C+E+Q10) ve sirtuin aktivatörlerinin kullanımı (örneğin resveratrol).
 2. Tamir edici önlemler: ciltte kolajen ve matriks yapı için peptitler, HAF (hyaluronik asit parçacıkları), retinol (vitamin A) ve Biyo-kromonlar (fito-aktif bileşenler) ve antioksidanlar (vitamin C + E + Q10) gibi dermatolojik maddeler ilecilt bakım ürünlerinin uygulanması.
3. Tedavi edici önlemler: Botoks, kimyasal peeling, hyaluronik asit, lazerle yenileme, vs.
4. İlave önlemler: dengeli ve sağlıklı diyet, bol sıvı alımı, yeterli uyku, oldukça fazla spor ve egzersiz, stresin azaltılması, vs.

Ürüne ait yorum bulunamadı.

İlginizi Çekebilir

3d secure Mastercard Visa

© 2018 Fresh Ecza. Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarıya Dön