1000TL ve üzeri alışverişlerinizde KARGO ÜCRETSİZ!

Size nasıl yardımcı olabilriz? 0 530 322 00 85

LUBEX ANTİ AGE CLEASİNG MİLK 120 ML
TEMİZLİK SERİSİ
yeni LUBEX-İNTERPHARMA

LUBEX ANTİ AGE CLEASİNG MİLK 120 ML

1.600
1.360
%15
1.346,40

Stok Durumu : TÜKENDİ

Favorilere Ekle Fiyatı Düşünce Haber Ver Stoğa Girince Haber Ver
:
Lubex anti-age cleansing milk and tonic Temizleme Sütü 120 ml

Dermatolojik temizleme sütü ve dermatolojik toniğin sinerjik formülü
 
Cildimiz biyolojik ve çevresel yaşlanma sürecine tabidir. İkincisi özellikle UV radyasyonu ve sigara içme gibi oksidatif baskı nedeniyle olur. Her iki yaşlanma süreci de cildin yenilenme sürecini yavaşlatır ve kolajen, elastin ve lipit üretiminde düşüşe neden olur. Bu cildin elastikliğini kaybetmesine neden olur, ince çizgiler ve kaz ayakları gittikçe görünür hale gelir. Cilt ayrıca kurur ve hamlaşır. Yaşlanmaya karşı etkili bir bakım ve koruma için, cildin yeniden yapılanmasını ve tamirini sağlayacak, gençleştirecek ve sıkılaştıracak ve nemlendirecek özel maddelere ve bakım bileşenlerine ihtiyacı vardır.
 
Sayın tüketici,
Lubex tarafından sunulan yeni dermatolojik yaşlanmaya karşı ürün grubudur.Lubex anti-age ürünleri, hassas cildin (yüz, göz bölgesi, boyun ve dekolte, vs.) her gün kendini onarması ve sıkılaştırmasını amaçlayan en son bilimsel bulgular ele alınarak dermatoloji uzmanları tarafından geliştirilmiştir. Tüm ürünler birbiriyle uyumludur, birbirini en iyi şekilde tamamlar, ciltten hızla emilerek cildin yaşlanmasını önler ve dermatolojik ve klinik olarak başarılı bir şekilde test edilmiştir.
 
ÖZELLİKLERİ :
Lubex anti-age cleansing milk iyice temizlerken ayrıca cildi de besler. Arkasından Lubex anti-age tonic (alkolsüz) tazeler ve uyarır. Her iki ürün de günlük üstün yüz temizliğinin bütünleşmiş parçalarıdır ve birbirinin etkisini arttırır ve cildin yaşlanması ile savaşır:
Lubex anti-age cleansing milk aşağıdaki aktif maddeleri içerir:
• Nanopartiküller formunda provitamin C’nin serbest radikallere karşı antioksidan etkisi vardır.
• Nanopartiküller formunda provitamin E, UV ışınlarının neden olduğu cilt stresinin tamirini ve rejenerasyonunu destekler.
• Koenzim Q10, kolajen formasyonunu arttırır, cilt dokusunu sıkılaştırır ve ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltır.
Lubex anti-age tonic ile,
 Üç kat güçlü etki:
1. Hyaluronatlar + PCA (ciltte natürel nem tutucu faktör) epidermisi yoğun olarak nemlendirir ve kurumasını önler.
2. Eşsiz vitamin C glukosit pigmentli noktaların görünüşünü açık olarak düşürür ve serbest radikallere karşı vitamin E ile birlikte birbirinin etkisini arttırarak etkisini gösterir ve cildin yaşlanmasıyla aktif olarak savaşır.
3. Oligopeptitler kolajenin bozulmasını önler ve cildi sıkılaştırır.
 
Lubex anti-age cleansing milk ve Lubex anti-age tonic yüzü ve göz bölgesini nazikçe temizler ve canlandırır ve makyajı temizler. Her iki ürün de cilde antioksidatif ve cilt sıkılaştırıcı etki sağlar, nemlendirir, cildi esnek hale getirir ve epidermisin natürel hidrolipit örtüsünü güçlendirir.
 
Kullanımı:
Lubex anti-age cleansing milk pamuk pet ile sabahları ve akşamları uygulanır. Ayrıca hassas göz bölgesi için de uygundur. 
Cilt temizlendikten sonra, Lubex anti-age tonic (alkolsüz) ile cilt temizlenir ve canlandırılır. Daha sonra  Lubex anti-age day aktif bakım kremi veya  Lubex anti-age night uygulanır.
Lubex anti-age cleansing milk ve Lubex anti-age tonic
• İyi tolere edilmiştir ve ayrıca göz çevresindeki hassas bölge için de uygundur.
• Dermatolojik ve klinik testlerden geçmiştir. Koruyucu ve boya içermez.
 
Yaşlanmaya karşı öğütler:
1. Önleyici önlemler: UVA ve UVB korunma, ektoin, sigara içmeme, ciltte kolajen bozulmasına karşı peptitlerin kullanımı, cildin kendi lipitlerinin (seramidler gibi yağlı maddeler), nemlendirici maddelerin (hyaluronat ve PCA nemlendiriciler gibi) ve antioksidanlar (oksidatif baskıya karşı vitamin C+E+Q10) ve sirtuin aktivatörlerinin kullanımı (örneğin resveratrol).
 2. Tamir edici önlemler: ciltte kolajen ve matriks yapı için peptitler, HAF (hyaluronik asit parçacıkları), retinol (vitamin A) ve Biyo-kromonlar (fito-aktif bileşenler) ve antioksidanlar (vitamin C + E + Q10) gibi dermatolojik maddeler ile cilt bakım ürünlerinin uygulanması.
3. Tedavi edici önlemler: Botoks, kimyasal peeling, hyaluronik asit, lazerle yenileme, vs.
4. İlave önlemler: dengeli ve sağlıklı diyet, bol sıvı alımı, yeterli uyku, oldukça fazla spor ve egzersiz, stresin azaltılması, vs.
 
 

Ürüne ait yorum bulunamadı.

İlginizi Çekebilir

3d secure Mastercard Visa

© 2018 Fresh Ecza. Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarıya Dön