1000TL ve üzeri alışverişlerinizde KARGO ÜCRETSİZ!

Size nasıl yardımcı olabilriz? 0 530 322 00 85

LUBEX LOTİON PLUS 200 ML PH5.5
SİVİLCELİ,YAĞLI ve AKNELİ CİLTLER
yeni LUBEX-İNTERPHARMA

LUBEX LOTİON PLUS 200 ML PH5.5

755
641,75
%15
635,33
- +
SATIN AL

Stok Durumu : VAR

Favorilere Ekle Fiyatı Düşünce Haber Ver
:
Lubex
Lotion plus®
 
Günlük kullanım için 3-kat bakım etkili dermatolojik losyon
 
pH 5.5
 
200 ml
Cildin tabii dengesi pH, cilt florası ve hidro-lipit bariyerinin kalitesine bağlıdır. Sağlıklı cilt hafif asidiktir (pH yaklaşık 5.5) ve dengeli bir cilt florasına sahiptir. Cilt, defensinler gibi cildi kendisi için yabancı olan bakteri ve mantarlardan koruyan antimikrobiyel peptitler üretir.
Sağlıklı bir hidro-lipit bariyeri,hasar verici harici etkilere karşı cildin tabii koruyucu mekanizmasından önemli ölçüde sorumludur. Çok fazla hijyen, uygun olmayan ürünler (ör. Bazik sabunlar, agresif duş jelleri ve antiseptikler, vs.), çevresel etkiler ve stres hidro-lipit bariyerinin dengesini ve cilt florasını bozabilir.  Bu sebeple, örneğin Lubex cilt temizleme emülsiyonu ile yoğun cilt temizliğinden sonra, cildi nemlendiren ve hidro-lipit bariyerini tekrar oluştruran bir cilt bakım maddesinin uygulanması çok önemlidir.
 
ÖZELLİKLERİ :
Lubex lotion plus®  normal, hassas ve tahriş olmuş cilt için kulllanılan cilt fonksiyonlarını fizyolojik dengeye getiren bir dermatolojik losyondur.
Lubex lotion plus®  aşağıdaki 3-kat etkiye  sahiptir.
 
1. Yeni geliştirilmiş yenilikçi bir tripeptit cildin kendi β-defensinlerini aktive ederek, cilt için yabancı olan bakteri ve mantarlara karşı cildin savunmasını destekler.
2. Meyankökünden glycyrrhetinic asit ile sarı papatyadan bisabololun anti-irritatif özellikleri vardır, cildi rahatlatır ve uzun süre kullanımda cildin tahriş olmasını önler. Ilaveten,
provitamin E’nin serbest radikallere karşı anti-oksidatif etkisi vardır ve tahriş olmuş cildin yenilenmesine yardımcı olur.
3. 1 + 3 + 6 seramidleri ciltte endojen lipitler olduğundan dolayı, epidermal bariyerleri yeniler ve transepidermal su kaybını (TWEL) azaltır. Hyaluronik asit ve PCA (cildin tabii nem tutucu faktörü)epidermisi yoğun olarak nemlendirir ve sıkı cilt görünümünü tekrar kazandırmaya yardımcı olur.
Lubex lotion plus® cilt florasını destekler, tahriş olmasını önler,  hidro-lipit bariyerini güçlendirir ve epidermisin koruyucu kalkanını yeniden oluşturur. Bu cildin fizyolojik dengesini daha hızlı olarak geri kazanmasına ve düzgün ve esnek hale gelmesine yardımcı olur.
Lubex lotion plus®  aşağıdaki dermatolojik cilt bakımı için uygundur.
• Normal, hassas ve tahriş olmuş cilt                                    
• Soğuk ve kuru şartlar, rüzgar ve güneş
• Cilt tedavisinden sonra (örneğin, lekeli cilt, tahriş olmuş cilt, vs.)           
• Güneş banyosundan sonra
• Banyo veya duş aldıktan sonra                                          
Lubex lotion plus® koruyucu, renklendirici ve alerjenik parfüm içermez ve her cilt tipi için uygundur.
 
Kullanımı:  
Içeriğindeki herhangi bir bileşene karşı aşırı duyarlılık varsa Lubex lotion plus®kullanılmamalıdır.  
Günde bir veya ihtiyaç duyulduğunda  birkaç kez Cilde (yüz ve vücut) uniform olarak uygulanır ve hafifce masaj yapılır. Hızla emilir ve parlamaz.
Sadece ambalaj üzerinde „EXP“ olarak belirtilen tarihe kadar kullanılır. Çocuklardan uzaktutunuz. Oda ısısında (15–25 °C) muhafaza ediniz.

Ürüne ait yorum bulunamadı.

İlginizi Çekebilir

3d secure Mastercard Visa

© 2018 Fresh Ecza. Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarıya Dön