1000TL ve üzeri alışverişlerinizde KARGO ÜCRETSİZ!

Size nasıl yardımcı olabilriz? 0 530 322 00 85

DERMOSKİN CELERİTT SPF 25 30 ML -HYPERPİGMENTATİON CREAM
LEKE BAKIMI
yeni MATİLEK MEDİKAL ÜRÜNLER

DERMOSKİN CELERİTT SPF 25 30 ML -HYPERPİGMENTATİON CREAM

641,25
634,84
- +
SATIN AL

Stok Durumu : VAR

Favorilere Ekle Fiyatı Düşünce Haber Ver
:
Cilt Lekelerine Karşı Yoğun Bakım Kremi Dermoskin Celeritt SPF 25

 

 

Dermoskin Celeritt SPF 25 Cilt Lekelerine Karşı Yoğun Bakım Kremi 30 ml 

Çiller, yaşlılık lekeleri ve hamilelik lekeleri gibi pigment lekeleri, cildin melanin üretimini ve dağıtımındaki bozukluktan meydana gelmektedir. Pigment lekelerini azaltmak için, cilt UV ışınlarına karşı korunmalıdır, melanin oluşumu baskılanmalıdır. 

 

WATERCRESS EXTRACT (Su teresi ekstresi): Cilt üzerinde çok önemli renk açıcı ve beyazlatıcı etkisi vardır. Su teresi yaprakları tahrip edildiğinde içerdiği glukonasturtin bazı sülfhidril bileşenlerine dönüşür. Bu maddelerin muhtemelen melanin öncüllerinin oksidasyonunu baskılayarak pigmentasyonu azalttığı düşünülmektedir. Ekstre ayrıca melanozomların melanositlerden epidermis hücrelerine ulaşmasını engeller. Su teresinin içerdiği C vitamini melanin oluşumunda etkili olan enzimleri baskılayarak lekelerin rengini açar. Üründe kullanılan su teresi ekstresi, kendisine has kokusunun giderilmesi için özel yöntemlerle elde edilmiş olup renksiz ve kokusuzdur. Cilt bakımı için gerekli ihtiyaçları karşılamaktadır.

 VITAMIN C (Sodium Ascorbyl Phosphate):  Cildin sıkılaşmasına, pigment oluşumunu baskılayarak cilt tonunun açılmasına yardımcı olur. Güçlü renk açıcı etkiye sahiptir.  Japon Sağlık Bakanlığı tarafından bu etkisi onaylanmıştır.
 •Klinik çalışmalar insan melanositlerinde melanogenesis’i %57 oranında azalttığını göstermiştir. Melanin sentezini baskılaması nedeniyle, leke oluşumunu engellemeye ve oluşmuş lekelerin renk yoğunluğunu azaltmaya yardımcı olur.
 •Yaşlılık lekelerine, UVB ışınları sonucu aşırı üretilmiş melaninler sebep olurlar. Üç aylık bir invivo çalışması sonucunda (Asyalı insanlar üzerinde) Vitamin C içeren kremin düzenli kullanıldığında yüzdeki yaşlılık lekelerinin renk yoğunluğunun azaldığı gözlenmiştir.  Tüm ciltte renk açılma etkisi %25 olarak belirtilmiştir. 
 •Yapılan klinik çalışmalarda Vitamin C ve Vitamin E’nin etkin oranlarda birlikte kullanıldığında UV ışınlarının cilt üzerinde yaptığı hasarları %50 oranında azalttığı belirlenmiştir.
VITAMIN E (Tocopherol Acetate): Stratum corneumun su tutma kapasitesini arttırarak cildin genel yapısını geliştirir, cildi pürüzsüzleştirir, rahatlatır. Pigment oluşumundan sorumlu olan serbest radikalleri azaltır ve ürünün içerdiği UVA filtrelerinin etkisini güçlendirir. Cilt metabolizmasını uyararak bazal cilt katmanlarında pigment oluşumunun önlenmesini hızlandırır.  
VITAMIN A (Retinyl Palmitate): Epitalizasyonun artmasına, mitotik aktivitenin yükselmesine, derideki enzimatik aktivitenin artmasına, epidermisin kalınlaşmasına, deri elastikiyetinin artmasına, UV hasarlı derinin rejenerasyonuna yardımcı olur. Ethylhexyl Methoxycinnamate ve Octocrylene birbirinin  etkisini arttırarak pigmentasyon oluşumunu tetikleyen, UVB ışınlarına karşı cildi koruyarak yaşlılık ve güneş lekelerinin oluşumunu engellemeye yardımcı olurlar. Butyl Methoxydibenzoylmethane güçlü bir UVA filtre olup, akut ve kronik cilt hasarları oluşturan UVA ışınlarına karşı koruma sağlar.

Ürüne ait yorum bulunamadı.

İlginizi Çekebilir

3d secure Mastercard Visa

© 2018 Fresh Ecza. Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarıya Dön